Totolotek

Totolotek wpłaty i wypłaty: jak zdeponować i wypłacić środki

6 maja 2020
par Agnieszka Twardosz

Tekst reklamowy | Tylko dla nowych klientów | 18+

Tutaj dowiesz się wszystkiego o tym, w jaki sposób wykonać na nowej stronie Totolotek wpłaty, a także jak wypłacić pieniądze, kiedy już kiedy już wygrasz swoje kupony! Poznaj dostępne u bukmachera Totolotek metody płatności i nie daj się zaskoczyć żadnym kruczkiem w regulaminie, kiedy dokonujesz na Totolotek wypłaty. Jeśli chcesz bez większego wysiłku zarobić sporą kasę, to Totolotek kod promocyjny jest jednym z najlepszych sposobów na zgarnięcie darmowego zakładu za 25 PLN oraz bonusu powitalnego, który może sięgnąć nawet 500 PLN! Na tym nie koniec. Jeżeli pobierzesz appkę bukmacherską dodatkowe 49 PLN zasili Twoje konto! Koniecznie zapoznaj się z Totolotkiem w zupełnie innej odsłonie: nowiutkie logo, ulepszony interfejs oraz wiele innych pozytywnych zmian, czeka na Ciebie u tego buka.

Totolotek bonus powitalny

 

Krok po kroku – jak dokonać na Totolotek wpłaty i wypłaty

Jak dokonać na Totolotek wpłaty

Nie ma w tym nic trudnego – nowy interfejs jest w miarę intuicyjny i łatwo odnaleźć poszczególne przyciski. Jeśli pojawiają się zmiany lub nowe metody płatności, pojawia się wówczas specjalne okienko z aktualizacją instrukcji i informacją na temat nowości. Jeśli nawet masz jakieś wątpliwości, ta instrukcja je rozwieje.

 1. Wejdź na stronę Totolotek i zaloguj się na swoje konto.
 2. Kliknij pomarańczowy przycisk Wpłaty/Wypłaty w prawym górnym rogu interfejsu.
 3. Kliknij szary przycisk „Wpłać na konto” znajdujący się u dołu menu po lewej stronie.
 4. Kliknij na logo wybranego systemu płatności spośród tych znajdujących się po lewej stronie ekranu.
 5. Po prawej stronie wpisz wybraną kwotę i naciśnij „Wpłać”.
 6. Jeżeli chcesz zgarnąć freebet za 25 PLN, to kliknij w Bonus.card/Kod Bonusowy i podaj nasz kod promocyjny.

Pamiętaj, że po wpłaceniu pierwszego depozytu możesz otrzymać bonus powitalny, który pomnoży zainwestowane przez Ciebie pieniądze. Po dokonaniu na Totolotek wpłaty zainteresuj się więc dodatkową kasą, którą możesz zgarnąć!

totolotek wypłaty

Jak dokonać na Totolotek wypłaty

Bukmacher Totolotek wykazuje się godną pochwały dynamiką i w odpowiedzi na prośby użytkowników dodaje nowe metody płatności. Tak ma się rzecz przynajmniej w przypadkach, gdy robisz na Totolotek wpłaty – niestety, jak u większości polskich buków, w dziale Totolotek wypłaty wciąż panuje posucha i do wyboru jest tylko jedna opcja.

 1. Wejdź na stronę Totolotek i zaloguj się na swoje konto.
 2. Kliknij pomarańczowy przycisk Wpłaty/Wypłaty w prawym górnym rogu interfejsu.
 3. Kliknij szary przycisk „Zleć wypłatę środków” znajdujący się u dołu menu po lewej stronie.
 4. Wybierz metodę wypłaty (na tę chwilę jest tylko jedna) i wpisz kwotę do wypłacenia.
 5. Naciśnij przycisk „Wypłać”. Przelew zostanie wówczas zlecony.

Totolotek metody płatności

Bukmacher Totolotek wykazuje się godną pochwały dynamiką i w odpowiedzi na prośby użytkowników dodaje nowe metody płatności. Tak ma się rzecz przynajmniej w kwestii Totolotek wpłaty – niestety, jak u większości polskich buków, w kwestii Totolotek wypłaty wciąż panuje posucha i do wyboru jest tylko jedna opcja.

Oto w jaki sposób dokonasz na Totolotek wpłaty na saldo:

Metoda Totolotek wpłaty Minimalna i maksymalna kwota Prowizja Czas oczekiwania
Dotpay przelew bankowy Minimum 1 zł 0% Natychmiast 24/7
Tpay.com przelew bankowy Minimum 1 zł 0% Zgodnie z sesją bankową
Dotpay Paysafecard Minimum 20 zł 0% Natychmiast 24/7
Skrill Minimum 1 zł 0% Natychmiast 24/7
Visa i MasterCard płatność kartą Minimum 1 zł 0% Natychmiast 24/7

Niestety, jak już było wspomniane, w kwestii wypłacania kasy nie uświadczymy takiej różnorodności.

Metody Totolotek wypłaty:

Metoda Totolotek wypłaty Minimalna i maksymalna kwota Prowizja Czas oczekiwania
Przelew bankowy Bez limitu 0% 7 dni roboczych

Należy pamiętać, że wypłata jest możliwa wyłącznie na konto bankowe należące do właściciela konta w serwisie Totolotek, założone na te same dane. Nie ma możliwości wypłacenia pieniędzy na konto kolegi czy członka rodziny. Pamiętaj o tym, wypełniając dane konta bankowego w trakcie rejestracji w serwisie.

FAQ

Czy są jakieś dodatkowe płatności za Totolotek wpłaty i wypłaty? Ile one wynoszą?

Szczęśliwie bukmacher Totolotek nie oczekuje żadnych dodatkowych opłat. Prowizja wynosi 0% zarówno w przypadku deponowania pieniędzy, jak i ich wypłacania. To oznacza, że jeśli wpłacisz na przykład 100 PLN, to cała ta kwota pojawi się na Twoim saldzie Totolotek – bez ucinania żadnej prowizji. Podobnie, jeśli wypłacisz 100 PLN z salda Totolotek, to tyle samo wyląduje na Twoim koncie bankowym.

Jak mogę potwierdzić swoją tożsamość w serwisie Totolotek?

Aby móc dokonać na Totolotek wpłaty i ogólnie korzystać ze wszystkich oferowanych przez serwis usług, musisz potwierdzić swoją tożsamość. W trakcie rejestracji musisz więc podać prawdziwe dane, a następnie wysłać do firmy skany lub zdjęcia oficjalnego dokumentu tożsamości. Najczęściej jest to dowód osobisty lub paszport. Wszystkie dane muszą się zgadzać, abyś mógł zacząć korzystać ze strony. Nie jest to kaprys bukmachera, a wymóg stawiany przez polskie prawo

Ile wynosi minimalna kwota depozytu i wypłaty?

Minimalna kwota Totolotek wpłaty to 1 PLN przy metodach płatności: tpay.com, Dotpay, Skrill i Visa oraz Mastercard. Jeśli natomiast chcesz zapłacić Paysafecard, minimalna kwota rośnie do 20 PLN. Nie ma obostrzeń co do minimalnej kwoty wypłaty. Na stronie nie ma też informacji o żadnym górnym ograniczeniu wpłacanej kwoty.

Ile trwa procesowanie na Totolotek wpłaty lub wypłaty?

Depozyt przy pomocy Dotpay, Skrill, Paysafecard i Visa oraz Mastercard jest przetwarzany natychmiastowo, 24 godziny na dobę. W przypadku tpay.com należy poczekać na sesję bankową. Wypłata na konto bankowe trwa natomiast do 7 dni roboczych od zlecenia przelewu.

Jakie waluty są dostępne na stronie Totolotek?

Transakcje na Totolotek są przeprowadzane w PLN.

Czy można dokonać na Totolotek wypłaty na konto zagraniczne?

Konto bankowe przypisane do konta gracza musi być założone w polskim banku. Nie ma więc możliwości wypłacenia środków na konto założone poza granicami Polski.

Jakie są dostępne metody płatności na Totolotek?

 • Dotpay
 • Tpay
 • Paysafecard
 • Visa
 • Mastercard
 • Skrill

Totolotek obsługa klienta – ocena

Obsługa klienta na stronie Totolotek jest bardzo dobra. Z konsultantem można skomunikować się na wiele sposobów: drogą mailową, poprzez infolinię telefoniczną oraz poprzez czat online. Godziny otwarcia biura obsługi klienta to:

 • Poniedziałek: 9.30 – 20.00
 • Wtorek-piątek: 9.30 – 20.00
 • Sobota i niedziela: 9.30 – 20.00

Kontakt przez czat jest szybki i bezproblemowy. Konsultant odpisuje zazwyczaj niemal natychmiastowo, chociaż oczywiście w godzinach szczytu może pojawić się konieczność odczekania na swoją kolej. Adres mailowy, pod którym skontaktujesz się z obsługą klienta Totolotek to pomoc@totolotek.pl. Na infolinię dodzwonisz się natomiast pod numerem 22 321 03 40 lub +48 507 002 393 oraz +48 507 002 139. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat obsługi klienta i innych aspektów bukmachera Totolotek, koniecznie zapoznaj się z naszą recenzją.

 • Totolotek Artykuły

18+ Graj odpowiedzialnie anonimowihazardzisci