Totolotek

Totolotek bonus: jak zdobyć bonus + warunki i regulamin

1 sierpnia 2019
par Agnieszka Twardosz

Na dobry początek dostajesz od Totolotek bonus o wartości 1111 PLN, a do tego jeszcze freebet 25 PLN. Brzmi nieźle, co? Dla posiadających już konta bukmacher dokłada kilka innych ciekawych opcji – grę bez podatku (pokrywa go Totolotek), program polecania przyjaciół za dodatkową kasę i dwa kluby dla najbardziej aktywnych graczy. Przeczytaj artykuł, aby dowiedzieć się wszystkiego na temat Totolotek bonus.

Totolotek bonus: jaki możesz zgarnąć?

Nazwa Wartość bonusu Zdobądź Totolotek bonus
Bonus powitalny 100% Do 1111 PLN
Freebet powitalny 25 PLN
Gram grubo 12% więcej od wygranej
Poleć przyjaciela 70 zł za polecenie
Vip Club & Bet Club Specjalne bonusy i punkty

Totolotek kod promocyjny

Totolotek bonus powitalny 1111 PLN podwojenia depozytu + freebet 25 PLN

1111PLN od ręki, tak za nic? To brzmi naprawdę nieźle. Totolotek podwoi Twój pierwszy depozyt aż do tej robiącej niezłe wrażenie kwoty. A jakby tego było mało, wisienką na torcie jest freebet 25 PLN. Wystarczy spełnić warunek obrotowy, aby móc wypłacić tę dodatkową kasę i powitać ją na własnym koncie bankowym. Czytaj dalej, aby przekonać się, jak dokładnie postępować, żeby dostać Totolotek bonus i aby dowiedzieć się, jak wyglądają zasady uczestnictwa w promocji.

Na tle innych bukmacherów Totolotek bonus prezentuje się naprawdę nieźle – zapoznaj się z artykułem porównującym oferty innych firm, aby poznać szczegóły.

bonus totolotek: freebet i bonus 100%

W jaki sposób zdobyć Totolotek bonus?

Zgarnięcie dla siebie darmowej kasy to nic trudnego. Postępuj zgodnie z poniższą instrukcją, a nic nie stanie pomiędzy Tobą a bonusem!

 1. Wejdź na totolotek.pl i kliknij w pomarańczowy przycisk „Zarejestruj się” u góry ekranu.
 2. Wypełnij formularz prawdziwymi danymi, wpisz kod promocyjny i załącz zdjęcia dowodu tożsamości. Koniecznie zamieszczaj jedynie prawdziwe dane, w przeciwnym razie możesz mieć problemy z wypłatą swojej wygranej.
 3. Zaznacz wszystkie konieczne zgody i wciśnij przycisk „Utwórz konto” poniżej formularza.
 4. Dokonaj pierwszego depozytu w wysokości co najmniej 20 PLN. Zostanie on podwojony, a kwota bonusu wyląduje na Twoim koncie bonusowym.
 5. Trzykrotnie obróć kwotą (bonus + depozyt). Dokładne warunki obrotu poznasz w następnej sekcji artykułu.

No i już! Góra darmowej kasy jest Twoja. Nie było chyba trudno?

Pamiętaj, że wielu bukmacherów oferuje dodatkowe kody promocyjne, dzięki którym można zdobyć jeszcze lepsze bonusy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, znajdziesz informacje w innych artykułach na naszej stronie.

Totolotek bonus warunki obrotowe i regulamin

Nie ma lekko – aby zdobyć darmową kasę, trzeba spełnić trochę ważnych warunków. Nie są one może bardzo trudne, ale za to naprawdę kluczowe. Jeśli nie chcesz potknąć się na swojej drodze do dodatkowego tysiaka, lepiej zapoznaj się z tymi ważnymi punktami.

 • Nie możesz mieć założonego już wcześniej konta w serwisie Totolotek. Rzeczywistość jest brutalna – bonus powitalny przysługuje tylko nowym użytkownikom. Nie próbuj oszukać serwisu, bo jeśli podasz inne dane niż swoje, to będziesz mieć potem problemy z wypłatą środków.
 • Pierwszy depozyt musi wynieść co najmniej 20 PLN. Jeśli wpłacisz mniej, Twoje środki nie zostaną pomnożone. Minimalna kwota to więc 20 PLN, natomiast maksymalna – 1111 PLN. Możesz oczywiście wpłacić więcej, ale podwojony zostanie tylko pierwsze 1111 PLN. Oto parę przykładów: wpłacasz 15 PLN, dostajesz 0 PLN bonusu. Wpłacasz 50 PLN, dostajesz 50 PLN bonusu. Wpłacasz 1400 PLN, dostajesz 1111 PLN bonusu. Proste?
 • Żeby wypłacić bonus, musisz trzykrotnie obrócić kwotą (depozyt + bonus). To jednak jeszcze nie koniec – jest parę obostrzeń co do zakładów, które spełnią wymagania obrotowe. Oto one:
  • Na kuponie musi się znaleźć co najmniej jedno wydarzenie o kursie 2,00 lub większym
  • Jeśli przy jakimś kuponie nastąpił zwrot stawki lub unieważnienie kursu, nie liczy się on do warunku obrotowego.

Totolotek bonus Gram Grubo

Gram grubo

Dzięki tej akcji promocyjnej możesz pozbyć się konieczności płacenia podatku od każdej wygranej! Oczywiście wszystko odbywa się legalnie i podatek zostaje pokryty – po prostu zajmuje się tym bukmacher, a Ty dzięki Totolotek bonus dostajesz tyle pieniędzy, jakby w ogóle nie trzeba było płacić podatku. Na takich warunkach możesz pograć we wszystkie piątki, jeśli tylko postawisz kupon prosty Toto-Mix lub Live za co najmniej 100 PLN z minimalnym kursem całkowitym 2,00. Podobna oferta obowiązuje w dni, kiedy toczą się rozgrywki Ligi Mistrzów lub Ligi Europy. Wystarczy postawić kupon prosty Toto-Mix lub Live za co najmniej 20 PLN z minimalnym kursem całkowitym 2,00 i ująć przynajmniej jedno wydarzenie związane z LM lub LE, a zagrasz bez przejmowania się podatkiem.

Poleć przyjaciela

Wejdź w zakładkę „Moje konto” i wpisz w odpowiednim miejscu adres mailowy swojego przyjaciela, aby polecić mu korzystanie z serwisu, a możesz zgarnąć dodatkowe 70 PLN – przyjaciel ma natomiast szansę, by otrzymać powitalny Totolotek bonus. Pamiętaj, że aby wszystko zadziałało, musisz mieć aktywne konto – przez trzy miesiące przed skorzystaniem z promocji musisz wpłacać po co najmniej 50 PLN miesięcznie i obstawiać tę kasę na kuponach o kursie co najmniej 2,0. Twój przyjaciel będzie musiał natomiast założyć konto w ciągu 14 dni od otrzymania zaproszenia, a następnie w ciągu 30 dni wpłacić co najmniej 200 PLN i w tym samym czasie zawrzeć przynajmniej 3 zakłady o kursie co najmniej 2,00 na łączną kwotę pierwszego depozytu. Jeśli spełnicie wszystkie te warunki, będziesz cieszyć się dodatkową kasą.

VIP Club

VIP Club to miejsce dla najbardziej aktywnych graczy, którzy regularnie obstawiają duże pieniądze.  Możesz się tam dostać tylko na osobiste zaproszenie i nie pożałujesz, jeśli je otrzymasz. Jako VIP będziesz obsługiwany przez konsultantów specjalnie oddelegowanych do klientów premium, a także regularnie otrzymasz dodatkowe bonusy, prezenty, a może nawet zagraniczną wycieczkę.

Bet Club

Bet Club zaprasza wszystkich graczy – w ramach tej sekcji strony Totolotek możesz zbierać specjalne punkty i wymieniać je na atrakcyjne nagrody. Za każdą wydaną złotówkę otrzymasz, zależnie od rodzaju zakładu, określoną liczbę punktów. Gdy nazbierasz już trochę kapitału, udaj się do sklepu Bet Club. Czekają tam różne ciekawe nagrody: od breloczków po telewizory, od koszulki reprezentacji Polski po smartfona. Możesz nabyć także różne bonusy i mnożniki, które pomogą Ci wygrać jeszcze więcej kasy podczas stawiania zakładów.

Na tę chwilę Totolotek nie oferuje specjalnego Totolotek bonus mobilnego. Więcej na temat tego, czy może się on pojawić dowiesz się z naszych pozostałych artykułów!

Jakiś problem? Totolotek obsługa klienta

Z obsługą klienta Totolotek skontaktujesz się w poniedziałki w godzinach 10:00-21.30 i w pozostałe dni tygodnia (łącznie z weekendem) w godzinach 9.30-21.30. Numer infolinii dla klientów to 22 321 03 40, natomiast adres mailowy to pomoc@totolotek.pl. Podczas korzystania z wersji PC strony w prawym dolnym rogu masz też dostęp do odnośnika do czatu z konsultantem.

Wróć do strony głównej

 • Totolotek Artykuły