Totolotek

Totolotek aplikacja mobilna

1 sierpnia 2019
par Agnieszka Twardosz

Totolotek aplikacja mobilna umożliwi Ci obstawianie zakładów niezależnie od tego, gdzie akurat się znajdujesz. Jest dostępna na najpopularniejsze systemy operacyjne i urządzenia takie jak smartfony i tablety. Jej funkcjonalności obejmują wszystkie potrzebne do stawiania zakładów czynności. Aplikacja umożliwi Ci komponowanie kuponów, przeglądanie wydarzeń, wpłacanie i wypłacanie pieniędzy, obstawianie przed meczem i na żywo… Zapoznaj się z tym artykułem, a dowiesz się wszystkiego o tym, czym jest Totolotek aplikacja mobilna.

TYP BONUSU Totolotek
Wymagania systemowe i sprzętowe System Android lub system iOS w wersji co najmniej 9.0, iPhone, iPad lub iPod Touch
Bonusy i promocje dla Totolotek aplikacja mobilna Obecnie brak
Funkcje Taka sama funkcjonalność jak w przypadku strony na PC oprócz kontaktu z obsługą klienta przez czat live
Opinie Negatywne opinie wśród użytkowników na iOS, jednak pochodzą one z 2017 roku – od tego czasu aplikacja została kilkukrotnie aktualizowana.
Pobierz Totolotek aplikacja mobilna

 

Jak pobrać Totolotek aplikacja mobilna?

System Android

Jeśli posiadasz urządzenie z systemem Android, musisz wykonać następujące czynności, aby apka znalazła się na Twoim telefonie czy tablecie.

 1. Wejdź na stronę bukmachera Totolotek i kliknij w zakładkę Mobile.
 2. Kliknij w szary przycisk Pobierz na Android.
 3. Postępuj zgodnie z instrukcjami, które pokażą się na ekranie.

System iOS

Jeśli korzystasz z iPhone’a, iPada lub iPoda Touch i chcesz przy jego użyciu obstawiać w serwisie Totolotek, postępuj zgodnie z tą instrukcją.

 1. Wejdź na stronę bukmachera Totolotek i kliknij w zakładkę Mobile.
 2. Kliknij w szary przycisk Pobierz na iOS.
 3. Strona przeniesie Cię do AppStore. Pobierz aplikację w tradycyjny sposób.

Wymagania systemowe i sprzętowe

Bukmacher nie podaje dla Totolotek aplikacja mobilna żadnych wymagań w kwestii urządzeń z systemem Android. Polecamy po prostu sprawdzić, czy zadziała na Twoim telefonie czy tablecie. Na urządzeniach z ostatnich lat wszystko powinno być w porządku.

Jeśli chodzi o sprzęty Apple, musisz dysponować iPhonem, iPadem lub iPodem Touch. Na nim musi być zainstalowany system iOS w wersji 9.0 lub wyższej. Do tego App Store ogranicza aplikację wymaganiami wiekowymi – aby pobrać aplikację, musisz mieć co najmniej 17 lat.

totolotek bonus

Totolotek aplikacja mobilna specjalny bonus

Niestety na tę chwilę nie obowiązuje żaden specjalny bonus dla użytkowników aplikacji mobilnej. Takie bonusy pojawiały się jednak w przeszłości: zdarzył się na przykład freebet 5 PLN czy mnożnik zwiększający wygrane dla osób stawiających zakłady za pośrednictwem aplikacji. Warto więc wyczekiwać nowej oferty promocyjnej dla użytkowników mobilnych. W międzyczasie możesz natomiast skorzystać z klasycznych bonusów Totolotek, które są dostępne także na PC. Twój pierwszy depozyt może zostać dwukrotnie pomnożony lub możesz grać i wygrywać bez podatku. Jeśli natomiast polecisz serwis przyjacielowi, oboje będziecie mieć z tego korzyści. Koniecznie sprawdź więc Totolotek kod promocyjny i wykorzystaj dostępne promocje.

Zdobądź bonus Totolotek

Funkcje Totolotek aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna Totolotek pozwala robić praktycznie wszystko to samo co pełnowymiarowa wersja strony internetowej tego bukmachera. Jedynym ważnym wyjątkiem jest możliwość kontaktu z obsługą klienta poprzez czat online. Pośród możliwości aplikacji znajdują się między innymi:

 • Rejestracja nowego konta i logowanie na istniejące konto
 • Przeglądanie dostępnych wydarzeń
 • Komponowanie kuponów przedmeczowych i na żywo
 • Wpłaty i wypłaty na saldo Totolotek
 • Przeglądanie statystyk meczowych
 • Livetracker – graficzna symulacja tego, co odbywa się na boisku podczas gry na żywo
 • QuickBet: zakład automatycznie dostosowany do Twoich potrzeb i oczekiwań

FAQ – najczęściej zadawane pytania na temat Totolotek aplikacja mobilna

Jak postawić zakład?

 1. Włącz aplikację i zaloguj się na swoje konto.
 2. Kliknij na ikonkę Zakłady na dolnym pasku. To druga ikonka od lewej.
 3. Wyszukaj interesujące Cię wydarzenie przez wyszukiwarkę lub poprzez przeglądanie wydarzeń posortowanych według dyscypliny i ligi lub pucharu, w ramach którego się rozgrywają.
 4. Po wejściu w wybrane wydarzenie naciśnij na którąś z ikonek symbolizujących dany wynik spotkania, np. wynik meczu: 1, aby dodać do kuponu wydarzenie, że wygra gospodarz danego spotkania.
 5. Dodaj wybraną liczbę wydarzeń do kuponu.
 6. Kliknij ikonkę notesu w prawym górnym rogu.
 7. Na dole wpisz odpowiednią kwotę i naciśnij pomarańczowy przycisk Zagraj.

Jak wpłacić środki na konto?

 1. Naciśnij pomarańczowy przycisk Wpłaty w prawym górnym rogu.
 2. Postępuj zgodnie z instrukcjami widocznymi na ekranie.

Jak wypłacić środki z konta Totolotek?

 1. Naciśnij ikonkę trzech kresek w lewym górnym rogu.
 2. Z rozwijanego menu wybierz opcję Wypłaty.
 3. Naciśnij na ikonkę banku podpisaną Przelew bankowy.
 4. Podaj odpowiednią kwotę i naciśnij przycisk Wypłać.

Jak skontaktować się z obsługą klienta?

 1. Naciśnij ikonkę trzech kresek w lewym górnym rogu.
 2. Z rozwijanego menu wybierz opcję Pomoc i Kontakt.
 3. Skorzystaj z podanych informacji: skontaktuj się z obsługą klienta mailowo lub telefonicznie. Możesz też przeczytać FAQ w nadziei, że rozwieje Twoje wątpliwości.

Opinia

Aplikacja Totolotek to naprawdę niezły sposób na stawianie zakładów. Działa szybko i jest wygodna w obsłudze, można też przy jej pomocy robić praktycznie wszystko, co potrzebne do zarabiania kasy u bukmacherów. Niestety obecnie nie ma żadnego bonusu mobilnego. Totolotek aplikacja mobilna zdecydowanie zyskałaby na popularności, gdyby pojawił się specjalny bonus dla jej użytkowników. Niestety poprzez aplikację nie da się też bezpośrednio skomunikować z konsultantami z obsługi klienta. W aplikacji znajdziesz numer telefonu czy adres email, pod którymi skontaktujesz się w pracownikami Totolotek, ale niestety nie skorzystasz z formularza czy czatu.

Plusy Minusy
Bogata funkcjonalność Brak bonusu mobilnego
Szybkie działanie Brak czatu z konsultantem
Wersja na Android i iOS Brak formularza do kontaktu z obsługą klienta

Podsumowując, Totolotek aplikacja mobilna zaspokoi w zasadzie wszystkie Twoje potrzeby. Jeśli jednak pojawi się jakiś problem i będzie potrzeba kontaktu z obsługą klienta, niestety nie dokonasz tego bezpośrednio w ramach aplikacji. Pamiętaj, że przy pierwszym depozycie możesz wykorzystać bonus powitalny Totolotek i dostać więcej kasy na obstawianie!

Wróć do strony głównej

 • Totolotek Artykuły